СПИСОК ДЕПУТАТІВ ГРЕБІНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Список депутатів Гребінківської селищної ради

Прізвище,

ім’я, по батькові

День, місяць і рік народження,

освіта, партійність, посада і місце роботи

Контактний телефон Суб’єкт висування

(партія, чи самовис.)

Посада та назва комісії до складу якої входить депутат
1. Корнієнко Сергій Петрович

 

30.10.1954р., освіта середня спеціальна, позапартійний

ДПДГ «Саливінківське» –керуючий відділком

Т.067-599-26-29

 

Самовисунення Комісія з питань соціально-економічного, культурного розвитку, бюджету та фінансів.

Член комісії.

2. Волошин Віктор Миколайович

 

08.03.1963р.,

освіта вища, позапартійний,

приватний підприємець,

 

Т.7-26-65,

Т.050-356-72-79

 

Самовисунення Комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення.

Голова комісії

3. Клоченко Василь Іванович

 

07.11.1958р.,

Освіта середня спеціальна, позапартійний,

пенсіонер.

 

т.067-664-30-19

 

Самовисунення Комісія з питань земельних відносин, екології, надзвичайних ситуацій та правопорядку.

Член комісії.

4. Коваленко

Олег Володимирович

 

17.08.1976р.

Освіта вища, позапартійний,

приватний підприємець

 

т.050-356-72-79

 

Самовисунення Комісія з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та законності.

Член комісії.

5. Поліченко Тарас Анатолійович

 

 

Приватний підприємець

 

.063-334-00-59

 

Самовисунення Комісія з питань земельних відносин, екології, надзвичайних ситуацій та правопорядку. Член комісії.
6. Сіленко Юрій Миколайович 20.02.1963р.,

освіта вища, пазапартійний.

приватний підприємець

 

Т.067-441-19-10

 

Самовисунення Комісія з питань соціально-економічного, культурного розвитку, бюджету та фінансів.

Член комісії.

7. Парфьонов Михайло Сергійович 15.07.1986р.,

освіта вища, позапартійний,

директор КП “Гребінківське ЖКГ”

Т.097-924-98-26

 

 

Самовисунення Комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, будівництва та транспорту.

Голова комісії.

8. Шадура Федір Кіндратович

 

20.03..1948р.,

освіта вища, позапартійний,

пенсіонер

 

Т.097-588-77-73 Самовисунення Комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, будівництва та транспорту.

Член комісії.

9. Бутенко Наталія Анатоліївна

 

27.12.1958р.,

освіта середня спеціальна, позапартійна,

провідний інспектор – НАСК “Оранта”

 

Т.096-78916-55

 

Самовисунення Комісія з питань соціально-економічного, культурного розвитку, бюджету та фінансів.

Член комісії.

10. Бровченко Вадим Віталійович

 

07.04.1969р.,

освіта вища, позапартійний.

керівник ТДВ “Агропрогрес”

 

Т.050-351-81-87

Т.096-439-77-60

 

Самовисунення Комісія з питань земельних відносин, екології, надзвичайних ситуацій та правопорядку. Голова комісії.
11. Шикита Оксана Миколаївна

 

11.08.1980р.,

освіта середня спеціальна, позапартійна,

Медична сестра — Київська міська психоневрологічна лікарня

 

Т.7-16-48

 

Самовисунення Комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення.

Член комісії

12. Зіміна Вікторія Вікторівна

 

29.10.1985р.,освіта вища, позапартійна.

Менеджер з реклами – ПНДКК фірма

“Конкорд –Гей”

 

Т.096-854-07-09

 

Самовисунення Комісія з питань земельних відносин, екології, надзвичайних ситуацій та правопорядку. Член комісії.
13. Бурковська Антоніна Володимирівна

 

14.12.1961р., освіта середня спеціальна, позапартійна.

Кухар – Гребінківська ЗОШ

 

Т.097-211-70-08 Самовисунення Комісія з питань земельних відносин, екології, надзвичайних ситуацій та правопорядку. Член комісії.
14. Пльондер Олена Артемівна

 

14.04.1973р., освіта вища, позапартійна.

Вчитель-Гребінківська ЗОШ

 

Т.097-591-75-69

 

Самовисунення Комісія з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та законності.

Член комісії.

15. Красовська Олена Іванівна

 

19.01.1960р., освіта вища, позапартійна.

Секретар — Гребінківська селищна рада

 

Т.098-263-21-80

 

Самовисунення Секретар — Гребінківська селищна рада

 

16. Кацалап В’ячеслав Леонідович

 

29.07.1985р., освіта вища, позапартійний,

електрозварювальник-ПАТ “Гребінківський машинобудівний завод”

 

Т.097-940-06-52

 

Самовисунення Комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення.

Член комісії

17. Вангородський Петро Петрович

 

03.07.1965р., освіта вища, позапартійний,

,не працює

Т.067-647-95-92

 

Самовисунення Комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, будівництва та транспорту.

Член комісії.

18. Дідківська Наталія Борисівна

 

07.01.1963р.,

освіта середня спеціальььна,

.позапартійна

Приватний підприємець

 

099-238-41-08 Самовисунення Комісія з питань земельних відносин, екології, надзвичайних ситуацій та правопорядку. Член комісії.
19. Іванов Олександр Якович

 

07.01.1958р., освіта вища, позапартійний,

головний інженер – ТОВ “Мебіус груп”

 

Т.067-407-71-69

 

Самовисунення Комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, будівництва та транспорту.

Член комісії.

20. Індиченко Любов Петрівна

 

04.09.1963р., освіта середня спеціальна, позапартійна

приватний підприємець

.096-336-18-66 Самовисунення Комісія з питань соціально-економічного, культурного розвитку, бюджету та фінансів.

Член комісії.

21. Ткаченко Ігор Олександрович

 

25.06.1976р., освта середня спеціальна, позапартійний,

охоронець – Київський хлібокомбінат “Кулиничі”

 

Т.097-895-97-60 Самовисунення Комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, будівництва та транспорту.

Член комісії.

22. Григорчук Артем Віталійович

 

28.06.1993р., освіта вища, позапартійний,

студент

 

Т.098-301-29-58

 

Самовисунення Комісія з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та законності.

Член комісії.

23. Мєчта Інеса Сергіївна

 

11.05.1974р., освіта вища, позапартійна,

приватний підприємець

 

Т.067-504-95-84

 

Самовисунення Комісія з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та законності.

Голова комісії.

24. Линник Людмила Миколаївна

 

15.01.1958р., освіта вища, позапартійний

вчитель – Гребінківська ЗОШ

 

Т.096-236-31-52

 

Самовисунення Комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення.

Член комісії

25. Омельяненко Людмила Віталіївна

 

26.11.1977р., освіта середня спеціальна, позапартійна,

медична сестра – Київська  міська

психоневрологічна лікарня

 

Т.067-159-00-19

 

Самовисунення Комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення.

Член комісії

26. Бондаренко Антоніна Іванівна

 

08.07.1957р., освіта середня спеціальна, позапартійна,

головний бухгалтер – ДПДГ “Саливінківське”

 

Т.097-317-00-26

 

Самовисунення Комісія з питань соціально-економічного, культурного розвитку, бюджету та фінансів.

Голова комісії.