Дорогі земляки, гості селища Гребінки!

Щиро вітаю Вас із 405 – ю річницею від дня заснування нашого рідного селища Гребінки! З Днем селища!

День нашого селища – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селищі з особливим Гребінківським колоритом, традиціями і славною історією. Ми близько до серця сприймаємо всі труднощі селища, переживаємо невдачі та складні часи. Але й щиро радіємо успіхам, пишаємося нашими досягненнями, із гордістю розповідаємо друзям про чудове селище Гребінки.

Селищна влада, депутатський корпус і я особисто прикладаємо максимальні зусилля для того щоб наше селище стало на шлях розвитку, змінювалося, зростав його економічний та культурний потенціал. Усі досягнення, якими багате селище Гребінки, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як День селища, кожен відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо об’єднатися у любові до нашої малої Батьківщини, працювати і жити для її добра, допомагати тим, хто цього потребує.

Я бачу в майбутньому Гребінки сильними та процвітаючими, а громадян – щасливими і забезпеченими. І лише шляхом об’єднання під ідеєю розвитку селища, ми зможемо відстояти своє право на майбутнє і змінити на краще наше сьогодення.

Сучасні Гребінки можуть пишатися тим, що тут народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють його обличчя. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, набуваємо європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя.

Дорогі земляки, дорогі Гребінківчани, у сьогоднішній святковий день від імені селищної ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю всіх із Днем селища Гребінки. Бажаю вам перш за все миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій на благо нашої громади. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких. Божого вам благословення!

А нашому селищу – процвітання, стабільності та розвитку. Бути і надалі вічно молодим, квітучим і красивим селищем, що в майбутньому об’єднає всі сусідські громади де життя кожної людини, кожної родини наповнюється теплом, радістю і надією на краще!

З Днем селища, дорогі друзі, з Днем своєї Малої Батьківщини Тебе – Земля Козацького Українського народу – моє селище Гребінки !

З повагою,
селищний голова Н.С. Збаращенко