Традиційно День селища Гребінок став улюбленим святом для дітей та дорослих. У цей день наші талановиті
мешканці можуть продемонструвати свою майстерність, а місцева влада звітує про свою діяльність.
Сьогодні приємно відзначити, що наше селище не знижує темпів свого розвитку. Гребінки розбудовуються та облагороджується. Наші мешканці можуть це спостерігати. За поточний рік ми встигли чимало. На сьогодні місцева влада вирішує проблем, спрямовані в мабутнє. Поряд з цим ми займаємося благоустроєм території, боремося за чистоту нашого спільного дому. Одним із основних питань місцевої влади є соціальний захист населення.
Наші сьогоднішні Гребінки – результат спільноїт роботи громади, місцевої, районної та обласної влади. У розвиток селища кожного дня вносять свій вклад працьовиті мешканці. Щиро дякуємо вчителям, вихователям, лікарям, працівникам комунальних служб, працівникам сфери побутового обслуговування населення. Завдяки нашій спільній роботі, Гребінки стали одним з найкращих населених пунктів Київської області.
У цей святковий день прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя, достатку, наснаги у всіх ваших добрих справах. Нехай мир та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та дружну громаду! Зі святом! З Днем селища!