Шановні ГРЕБІНКІВЧАНИ!

Від усього серця рада вітати усіх вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця – Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Минає 2018 рік, рік випробувань, нових перемог та здобутків… Рік дійсно був дуже насиченим і складним. Та попри все, було багато гідного і гарного, людяного і щирого: одружувались закохані, народжувалися маленькі гребінківчани, зводилися нові будинки, збиралися з ланів жито й пшениця, творилося слово і пісня, утверджувалася держава. Протягом цього року відбулося чимало хорошого і у нашому селищі. Хоч і усі ми добре розуміємо що рік — невеликий відрізок часу для того, щоб змінити те, що формувалося протягом десятиліть. Але сьогодні вже можна з впевненістю сказати, що процес розпочато по багатьох напрямках роботи. Одні напрацювання — наразі ще мало або зовсім не помітні пересічним жителям селища та поки що не відчутні для його економіки. Це стосується реалізації кількох проектів, впровадження задумів по розвитку соціально-економічного життя селища. А от ряд соціальних проектів уже дали свої очевидні результати, що довели — маючи велике бажання, об’єднаними зусиллями ситуацію можна кардинально змінити. Саме це ми бачимо сьогодні на прикладах галузей освіти та охорони здоров’я, культури та спорту. І саме над цим ми будемо працювати у наступному році, наближуючи наше селище до європейських стандартів.

У переддень Нового року і світлоносного надвечір‘я Різдва Христового щиро вітаю усю громаду селища Гребінки зі Святами. Здоров‘я, щастя, радості, кохання, розуміння, віри і добробуту Вам і Вашим родинам. Сповнені почуттям радості, зігріті добротою і душевним теплом, в ці зимові передноворічні дні ми в очікуванні величної події – народження Христа. Новорічно-Різдвяні свята вселяють в наші серця надію на краще, на здійснення найбільш заповітних бажань, помислів і задумів, додають сил і наснаги та укріплюють нашу віру.