Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє про початок добровільного декларування активів

Добровільне декларування: Декларація подається лише в електронному вигляді

Білоцерківська ДПІ ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що з 1 вересня 2021 року розпочалося одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадянами України активів (розміщених на території України та/або за її межами), які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.

Відповідна Декларація подається в електронному вигляді за формою затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 02.08.2021року №439.

Звертаємо увагу громадян, що у банері «Одноразове добровільне декларування» на вебпорталі Державної податкової служби України за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya/deklaratsiya/zrazok-zapovnennya/ розміщено наступні приклади заповнення одноразової (спеціальної) добровільної декларації:

• Одноразова (спеціальна) декларація, що подається до Державної податкової служби України з 1 вересня 2021 року по 1 березня 2022 року;
  • Одноразова (спеціальна) декларація, що подається до Державної податкової служби України з 1 вересня 2021 року по 1 березня 2022 року зі сплатою збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування трьома рівними частинами.

Ознайомитися з покроковою інструкцією створення та відправки декларації з використанням Електронного кабінету можна за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya/deklaratsiya/pokrokova-instruktsiya/.

Білоцерківська ДПІ : З початку року податківцями надано понад 9,5 тисяч адміністративних послуг

За січень – серпень 2021 року кількість наданих адміністративних послуг працівниками Білоцерківської ДПІ ГУ ДПС у Київській області становить –9566, за звітний місяць – 1224.

Видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України(у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за поточний рік –5874, за звітний місяць – 833;

Найбільш запитуваною стала послуга із внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки)

відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта за поточний рік – 36, за звітний місяць – 3;

Видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків за поточний рік -1987; за звітний місяць – 153;

Реєстрація реєстратора розрахункових операцій – за поточний рік -37; за звітний місяць – 91;

Реєстрація книг обліку розрахункових операцій – за поточний рік -872; за звітний місяць –102;

Реєстрація розрахункових книжок – за поточний рік -197; за звітний місяць – 12;

Надання витягу з реєстру платників податку на додану вартість – за поточний рік -283; за звітний місяць –30;

Нагадуємо, що перелік адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників можна переглянути на офіційному порталі Головного управління ДПС у Київській області за посиланням http://kyivobl.tax.gov.ua.