Центр надання адміністративних послуг

Належний ЦНАП (центр надання адміністративних послуг) – це єдине місце, до можна отримати найнеобхідніші громадянам адміністративні послуги у комфортних умовах.

У кожній новоствореній громаді потрібно забезпечити доступні, якісні адміністративні послуги. Особливо важливо, щоб у нових громадах якість послуг не погіршилася.

У нашій Гребінківській територіальній громаді, з компактно розташованими населеними пунктами, ЦНАП є одним із зручних механізмів надання адміністративних послуг. Приємно відмітити, що в смт Гребінки, яке є центром громади, вже збудоване приміщення ЦНАПу, у відповідності до вимог Технічкого. Завдання для створення ЦНАП у рамках фази впровадження програми «U- LEAD з Європою».

Документально ЦНАП утворено 22 лютого 2018 року за рішенням сесії Гребінківської селищної ради. Затверджено Положення про ЦНАП, Регламент ЦНАПу. До переліку послуг внесено 5 груп адміністративних послуг, загалом це 86 послуг.

Фактично ЦНАП ще не функціонує, але в його приміщенні розміщені і працюють

  • структурні підрозділи Васильківського об’єднаного управління
    пенсійного фонду України в Київській обл..,
  • управління соціального захисту
    населення Васильківської РДА; надаються послуги по оформленню субсидій;
  • проводиться реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб

Ці структурні підрозділи обслуговують населення 14 сіл та селищ, частина яких увійшла до складу Гребінківської територіальної громади.

Перемога у конкурсі Програми U-LED дасть нам можливість найближчим часом (до 01.02.2021 р.) безкоштовно отримати меблі та оргтехніку, за що ми висловлюємо велику подяку нашим партнерам з Програми. На даний час Гребінківська селищна рада вже отримала від Програми ознакування, тобто необхідні матеріали (стенди, вивіски) для інформації наших громадян,
користувачів послугами ЦНАПу.

Не за горами урочисте відкриття Гребінківського ЦНАПу. Тож всі бажаючі будуть мати можливість отримати якісні адміністративні послуги в новому сучасному приміщенні.

Контакти

08662
смт. Гребінки
вулиця Київська, будинок 91/2

тел. 04571 7-21-07