01.10.2018

ДЕНЬ СЕЛИЩА ГРЕБІНКИ

Від адміністрація

В суботу 29 вересня 2018 року, селище Гребінки відзначало свій 406-й день народження. До цього свята всі у Гребінках готувались ретельно і з душею.

Немає жодного підприємства, установи, приватного підприємця, фермера які б не долучилися до підготовки святкування. Всім низький уклін і велика дяка від Гребінківської громади.

Загальними зусиллями ми зробили, як завжди, грандіозне свято не потративши бюджетних коштів. Ми, ще раз підтвердили, що Гребінківська громада – це дружна, потужна команда, яка вміє гарно, результативно працювати і відпочивати.

Поважні гості, що завітали в Гребінки: Голова Васильківської районної ради Баласинович Н.О., Голова Васильківської районної державної адміністрації Одинець В.І., заступник голови Васильківської районної ради Сергій Сергов, керуючий справами виконавчого апарату Київської обласної ради Наталя Семко, міський голова м.Біла Церква Геннадій Дикий, директор УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого Володимир Кравчук нагородили Почесними грамотами пенсіонерів, працівників, депутатів, членів виконавчого комітету Гребінківської селищної ради з нагоди Дня селища та 95-ї річниці утворення органу народовладдя в селищі.

А головні нагороди «ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН СЕЛИЩА» отримали найзаслуженіші жителі Гребінок Таран М.П., Муха М.С. Нагородою «Від вдячних гребінківчан» був відмічений уроженець селища, чемпіон світу серед юніорів по тайському боксу Єременко Владислав.

Гребінківський селищний голова Збаращенко Н.С. на передодні свята відвідала з подарунками старожилів селища, також зі сцени отримали подарунки сімейні пари, які разом прожили по 50 років, не обійшли увагою і молоде подружжя Власенків Миколи та Марини, чия сім’я народилася в День народження селища. Малюка, який народився напередодні свята, також привітали чудовою іграшкою та сертифікатом від Центру раннього розвитку «ЗНАЙКО» на безкоштовний освітньо-розвиваючий курс. Худобіній Тетяні Василівні – багатодітній матері, яка народила та виховала п’ятеро дітей, вручили подяку та подарунок від селищного голови.  Подарунками були відмічені кращі господарі нашого селища в номінації «За кращу садибу».

Всіх гребінківчан зі сцени вітали артисти місцевої самодіяльності та запрошені артисти. Кухарі з навчальних та дошкільних закладів селища пригощали охочих варениками, салом, ухою та глинтвейном.

Свято вдалося! Ще раз дякуємо всім причетним до організації та проведення свята!

Розпочався 407 рік життя нашого славного селища Гребінки. Бажаємо всім прожити його при гарному здоров’ї з новими здобутками!