15.05.2021

КП «Гребінківське ЖКГ» інформує

Від адміністрація

Шановні співвласники багатоквартирних житлових будинків!

  КП «Гребінківське ЖКГ» інформує, що відповідно до вимог ст.12 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, який вступив у силу 01.05.2019 року(далі Закон), ЗУ «Про внесення зміни до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» та п.6 “Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 № 690, надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах.

Згідно чинного законодавства співвласники повинні визначитися з моделлю договірних відносин з постачальниками комунальних послуг до 01.05.2021 року. Якщо цього не відбулося ,то із співвласниками багатоквартирних будинків укладаються індивідуальні договори, які є публічними договорами приєднання. Публічний договір приєднання – це договір, який передбачає обов’язок виконавця послуги надавати послугу кожному, хто звернеться до нього.

Договори приєднання вважатимуться укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги. Публічні договори приєднання про надання комунальних послуг з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків вважатимуться укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги.

Просимо з розумінням віднестися до вимог чинного законодавства щодо надання комунальних послуг.

Адміністрація КП «Гребінківське ЖКГ»