ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ Молодший сержант, командир 2 піхотного відділення піхотного взводу 1 піхотної роти в/ч А 4971
Н
аша Гребінківщина втратила ще одного хороброго Захисника - ЛИСАКА Вадима Миколайовича, що народився 4 квітня 1974 року в селищі Гребінки та поклав своє життя заради нашої свободи та незалежності.

Вадим з дитинства відзначався відвагою та мужністю. Закінчивши Гребінківську середню школу, нині ОЗО "Гребінківський ліцей" та Коледж зв'язку, він продовжив працювати на благо суспільства, як начальник компанії з встановлення комунікацій. Його професіоналізм та відповідальність завжди викликали повагу серед колег та підлеглих.
З самого початку повномасштабної війни Вадим був готовий стати на захист рідної землі. Він завжди казав, що обов'язок кожного чоловіка - захищати свою Батьківщину. У серпні 2023 року його мобілізували. Спочатку він проходив навчання в Україні, а потім у Німеччині, де довів свою відданість справі та високий рівень підготовки.
Як воїн, молодший сержант Вадим Лисак, був взірцем відваги та самопожертви. Служив командиром 2-го піхотного відділення, 2-го піхотного взводу, 1-ї піхотної роти військової частини А####. Його хоробрість та рішучість на полі бою надихали побратимів. На початку березня 2024 року він отримав важке поранення в селищі Васюківка, Бахмутського району. Вадима перевезли до м. Дніпро, потім до Києва, а згодом до Білої Церкви. Лікарі боролися за його життя до останнього, але, на жаль, наш Герой відійшов у вічність 7 червня 2024 року.
Вадим був не лише відважним воїном, а й чудовим батьком та люблячим чоловіком. Його дружина Олена, син Данило та дочка Даша втратили найріднішу людину. Його любов і турбота завжди були з ними, навіть на відстані.