Літо кар’єрних можливостей дла учасників АТО

Ми раді поділитися гарними новинами —Київська обласна служба зайнятості долучилася до проєкту «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їх сімей» (далі – Проєкт),  що фінансується Європейським Союзом і впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ). Відповідальним виконавцем Проєкту є громадська організація Центр зайнятості Вільних людей

ТИ

🔷 маєш труднощі з працевлаштуванням та поверненням до цивільної професійної діяльності?

🔷 хочеш підвищити свій професійний рівень, змінити сферу діяльності і «зайти» у нову професію?
🔷 мрієш про кар’єрний розвиток?

Реєструйся на участь у Проєкті, пройди дводенний тренінг, захисти заявку на отримання індивідуального гранту розміром до 400 євро для проходження професійних курсів із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в навчальних закладах України.

Реєструйся до 31 серпня 2021 року: http://bit.ly/ПрофесійніКурси

Нові професійні можливості уже чекають на тебе.

Вважай, що це саме ТВІЙ ШАНС!!!

За детальною інформацією звертайтеся до

Васильківської міськрайоної філії

Київського обласного центру зайнятості або за тел..(04571) 2-10-09