22.02.2019

МОНЕТИЗАЦІЯ СУБСИДІЇ У ГРОШОВІЙ ФОРМІ

Від адміністрація

М О Н Е Т И З А Ц І Я   С У Б С И Д Й

У   Г Р О Ш О В І Й   Ф О Р М І

        Уже через два тижні субсидія громадянам виплачуватиметься готівкою. Bci, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні — за квітневу комуналку.

         Пенсіонери отримають допомогу держави у березні разом із пенсією. Ti громадяни, які отримають пенсійні виплати через інші банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку. Тим, у кого немає пенсійної картки, субсидію разом із пенсією доставить Укрпошта.

        Решта субсидіантів зможуть отримати субсидію з 12 березня у найближчому відділені Ощадбанку за пред’явленням паспорту та ідентифікаційного коду. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії• у квітні та травні.

         Увага! Таке поняття як обов’язковий платіж скасовується. Домогосподарство отримає субсидію готівкою та має самостійно розрахуватися за спожитий газ, тепло, воду, електроенергію, а кошти, залишаться після оплати комуналки, може використати на свій розсуд. Оплата комунальних платежів після 20 березня не впливатиме на субсидію наступного місяця. Однак, якщо станом на травень 2019 року, у домогосподарства буде прострочена понад місяць заборгованість за послуги понад 340 гривень, субсидію на новий період 2019—2020 рр. не призначатимуть. Одночасно повідомляємо, щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий piк. Тому всім отримувачам субсидій потрібно обов’язково подати Заяву i Декларацію про доходи в управління соціального захисту населення. Автоматичне перепризначення допомоги стосуватиметься лише тих, хто звернувся за субсидією вперше у 2019 році.