Ніч на Івана Купала у Гребінківській громаді

Найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят – це свято Івана Купала, що святкується в ніч з 6 на 7 липня. Епіцентром проведення традиційних народних гулянь стало с.Ксаверівка, яке радо зустріло всіх гостей. Навіть дощ не став на заваді запальному святкуванню, оскільки у цей день вода має очищаючу силу.
Колоритну атмосферу Івана Купала створювали хореографічні колективи “Феєрія” та “Веселка”. Народний аматорський ансамбль “Діброва” смт. Гребінки стилізованими купальськими піснями додав етнічних барв святу. Чоловічий гурт “Світанок” с.Лосятин прекрасив вечір запальними народними піснями. Не можна не відмітити Олександра Серьогіна, Анастасію Конопольську та Анастасію Бачінську, які розбавили вечір сучасними мотивами пісень купальської ночі.
Окрім того, місцеві жителі та гості з задоволенням брали участь у традиційних купальських забавах, за що отримували солодкі призи.
Народне гуляння продовжилося запальною дискотекою в ритмах купальської ночі. Темно-синє небо та мерехтливі зірки на ньому показували пізню пору, проте молодь додому не поспішала. Для них свято тривало.
Велика вдячність всім артистам за талановиті та яскраві вокальні та хореографічні виступи!
Возможно, это изображение (10 человек, люди стоят и на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (5 человек, люди стоят и трава)