04.12.2017

ОГОЛОШЕННЯ

Від адміністрація

УВАГА: КОНКУРС!

 

Сектор культури та туризму Васильківської районної державної адміністрації відповідно до ст.21 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури»:

  1. Оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Гребінківського селищного Будинку культури.

Для участі у конкурсі запрошуються громадяни України зі знанням державної мови, з вищою спеціальною освітою, стажем роботи у сфері культури не менше трьох років, що мають досвід роботи на керівних посадах та за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем можуть виконувати відповідні посадові обов’язки. Термін подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування цього оголошення.

  1. Оголошується початок формування конкурсної комісії. Для участі в конкурсній комісії запрошуються по три кандидатури від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування. Визначення кандидатів до персонального складу конкурсної комісії відбуватиметься шляхом жеребкування.

Термін подання кандидатур для формування персонального складу конкурсної комісії – 25 календарних днів з дня опублікування цього оголошення.

  1. Строки проведення конкурсу – до 2-х місяців з дня опублікування цього оголошення.

Документи для участі в конкурсі приймаються за адресою: вул.Володимирська, 2 (3-й поверх сектор культури та туризму Васильківської райдержадміністрації), м.Васильків, Київська область; телефони для довідок: 2-40-77, 2-45-50; електронна адреса: vasilkov.kultyra@ukr.net.