25.03.2021

Онлайн- зустріч податківців Білоцерківщини та бізнесу

Від адміністрація

В рамках проведення інформаційно-роз’яснювальних кампаній щодо декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році, детінізації заробітної плати та використання РРО/програмних РРО платниками податків, начальницею Білоцерківської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Наталею Коновал проведено онлайн-зустріч із ТОВ Білоцерківський завод «Трібо».

На початку заходу, Наталія Коновал повідомила про готовність служби працювати у новому форматі сервісного обслуговування платників та надання адміністративних послуг. Ознайомила присутніх із основними видами доходів, які підлягають обов’язковому декларуванню та термінах подання декларації про майновий стан і доходи. Наголосила на неприпустимості виплат найманим працівникам заробітної плати у «конверті». Окреслила основні етапи запровадження РРО /ПРРО протягом 2021 – 2022 років та сферу їх застосування.

Започаткування зустрічей, в онлайн – форматі, – є одним із важливих напрямів комунікації з представниками бізнесу та надання їм кваліфікованих відповідей на актуальні запитання щодо застосування податкового законодавства.

  Білоцерківська ДПІ

ГУ ДПС у Київській області