09.05.2021

ПАМ’ЯТАЄМО ПЕРЕМАГАЄМО

Від адміністрація
День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні уособлюють в собі героїзм, ратну працю ветеранів війни та вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.
8 травня у Лосятинському старостинському окрузі відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, де вшанували пам’ять тих, хто поклав свою долю на визволення рідного краю, увінчали пам’ять про загиблих молитвою.
Зібралися воїни АТО, волонтери, керівництво громади, а також жителі Лосятинського старостинського округу, щоб вшанувати пам’ять наших героїв. З промовою звернулися до присутніх на мітингу Голова Гребінківською територіальної громади – Засуха Роман Валерійович, староста Лосятинського старостинського округу – Клопенко Петро Олександрович, депутат Білоцерківської районної ради – Микитюк Вадим, а також секретар Гребінківської територіальної громади – Жегулін Андрій Вікторович.
Сьогодні, на жаль, серед мешканців Гребінківської громади залишилося лише 4 ветеранів Другої Світової війни, які несуть живу історію в наші дні. Одного з них у цей день відвідало керівництво Гребінківської територіальної громади, висловлюючи найтепліші слова подяки.
Українці пройшли великий і складний шлях. Державу відроджували, докладали титанічних зусиль, щоб підняти її з руїн. І знову в нашу країну прийшла війна… Знову гинуть люди, тисячі людей покинули свої домівки, а наша армія: призовники, добровольці стали на захист держави.
Мерехтять лампадки, червоніють тюльпани…
Вічна пам’ять усім, хто виборював і виборює мир для України.
Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)
Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят и на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (1 человек, цветок и в помещении)