25.10.2016

Початок конкурсного добору кандидатів на службу до Національної поліції України на посади працівників груп реагування патрульної поліції

Від адміністрація

Початок конкурсного добору кандидатів на службу до Національної поліції України на посади працівників груп реагування патрульної поліції

З 12 жовтня по 10 листопада у Київській області проводиться прийом заяв на участь у конкурсі на заміщення 300 вакантних посад у сектори реагування патрульної поліції територіальних районних відділів поліції.

Запрошуємо активну мотивовану молодь поповнити ряди Національної поліції України заради спільної мети – боротьби зі злочинністю та захисту громадян від злочинних посягань.

Основні кваліфікаційні умови до кандидатів: громадянство України, відсутність судимості, вік від 21-35 років, повна загальна середня або вища освіта, наявність посвідчення водія категорії «В» та знання основ законодавства. Також бажаючі можуть заповнити онлайн-анкету та отримати детальну інформацію на сайті поліції Київської області за посиланням: (https://kv.npu.gov.ua/uk/publish/article/219994) або звернутись до Васильківського відділу поліції .

На кожного кандидата чекає відбір, який складатиметься з тестування загальних навичок, професійного теста, медичної комісії, перевірки фізичної підготовки, психологічної перевірки, співбесіди та спец перевірки. Громадяни, які успішно пройдуть відбір за умовами конкурсу, будуть направлені для проходження професійної підготовки за міжнародними стандартами.

Заробітна плата працівника групи реагування патрульної поліції становитиме від 6 тисяч гривень з перспективою кар’єрного зросту та соціальним забезпеченням згідно чинного законодавства.

 

 

 

Інспектор сектора моніторингу

Васильківського ВП ГУНП

в Київській області

Бакоцька Ю.Д.