29.12.2017

ПРИВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Від адміністрація

Дорогі Гребінківчани!

Від щирого серця вітаю всіх вас з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим! З новим щастям, з новими планами та новими звершеннями!

Рік, що відходить у минуле, є водночас складним і визначальним для нас, адже у непростих фінансово-економічних, політичних і соціальних умовах, що склалися у нашій державі, нам вдалось успішно розв’язати низку важливих для селища питань, зрушити з місця проблеми, що не вирішувались впродовж багатьох років, закласти у стратегічний план життєво важливі проекти і впевнено обрати для себе шлях до подальшого розвитку.

Підбиваючи попередні підсумки, хочу зазначити, що змінився сам підхід до вирішення багатьох проблем.

Напередодні Нового року дякую керівникам підприємств, організацій, установ та підприємцям селища за взаєморозуміння і співпрацю, за конструктивний і виважений підхід до вирішення багатьох надзвичайно важливих питань, від яких залежали певною мірою і благополуччя громади в цілому, і стабільне життя малого та середнього бізнесу в селищі, і функціонування бюджетної сфери. Всі разом ми відшукуємо нові, інколи зовсім невідомі до цього часу шляхи для подолання труднощів, йдемо на певні ризики, вивчаємо досвід інших селищ, беремо участь у нових сучасних проектах. Впевнена, що всі інвестиційні проекти, у яких наше селище бере активну участь втіляться в життя.

Головне, що я побачила за минулий рік, що у нашому селищі багато енергійних, дієвих і завзятих громадян, дійсно зацікавлених у покращенні життя в Гребінках. Я вдячна усім за ініціативність, реальний патріотизм і впевненість у власних силах.

Вдячна кожному, з ким довелося поспілкуватися, кого вислухала і ким була почута. Сидячи у кабінетах, нікому не вдасться зрозуміти всю проблематичність людського буття. Саме тому я завжди відкрита до конструктивного діалогу з громадою: ми будемо зустрічатися віч-на-віч, використовуючи всі можливості, щоб краще порозумітися і разом знаходити шляхи вирішення багатьох нелегких питань.

2017 рік був для нашого селища ювілейним. За 405 років у нашому селищі виросло не одне покоління гребінківчан. На підприємствах, в організаціях і установах самовіддано трудяться цілі династії гарних працьовитих людей. Хочу, щоб історія Гребінок писалася саме вами, дорогі земляки, вашими справами і вашими мріями, щоб славилися ми на всю країну своїми людьми і їхніми досягненнями, бо ми варті цього.

Вітаю вас, шановні Гребінківчани з Новим роком! Хай він заходить у кожну домівку радісно, яскраво і весело. Хай 2018 стане роком миру, успіху і процвітання як для нашого селища, так і для всієї нашої держави! Гарних вам новорічних і різдвяних свят, приємних подарунків та здійснення найзаповітніших мрій!

 

З повагою,

Селищний голова                                                    Н.С. Збаращенко