05.05.2017

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я Про встановлення податків і зборів на території селища Гребінки на 2018 рік

Від адміністрація

 

ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

від            2017 року                                                      №

смт Гребінки

 

Про встановлення  податків  і зборів на території селища Гребінки

                                                   на 2018 рік

 

В зв’язку з набранням чинності Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 року № 71-УІІІ, п.24 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації комісії з питань соціально-економічного, культурного розвитку, бюджету та фінансів, погодження постійних комісій селищної ради, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Встановити на території селища Гребінки такі місцеві податки та збори на 2018 рік:

– податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

– плата за землю;

– транспортний податок;

– акцизний податок з реалізації через роздрібну торговельну

мережу  підакцизних товарів;

– єдиний податок;

– туристичний збір.

2. Головному бухгалтеру Зайцевій О.І. звернутися до Головного управління статистики в Київській області для отримання необхідної інформації щодо кількості суб’єктів         підприємництва за їх розмірами ( окремо кількість великих, середніх, малих та мікро).

3. Доручити селищному голові довести до відома мешканців селища,  власників нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, фізичних та юридичних осіб, землевласників та землекористувачів, фізичних та юридичних осіб, земельні ділянки яких розташовані в межах Гребінківської селищної ради, суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів на території селища Гребінки, платників єдиного податку, про те , що на території Гребінківської селищної ради встановлено вищезгадані податки та збори, через розміщення прийнятих радою рішень на сайті Гребінківської селищної ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного, культурного розвитку, бюджету та фінансів.

          Селищний голова                                       Н.С.ЗБАРАЩЕНКО