15.04.2021

ПРОФЕСІЙНА МЕДИЧНА ПІДТРИМКА ЖИТЕЛІВ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Від адміністрація

Статистика онкологічної захворюваності як в Київській області, так і в Україні в цілому, залишається вкрай незадовільною. Диспансерація населення і профогляди працюючих, що було основним у виявленні ранніх стадій захворювання на рак, як правило, не проводяться.

У зв’язку з цим, спеціалістами КНП КОР «Київський обласний онкологічний диспансер» розроблено ряд заходів, направлених на раннє виявлення онкологічних захворювань й збереження життя пацієнтів. Серед них – відновлення курації районів та територіальних громад фахівцями диспансеру, в тому числі – з виїздом на місце. Окрім того, передбачена можливість постійного телефонного зв’язку лікарів первинної та вторинної ланки області зі спеціалістами лікувального закладу в робочому режимі.

Укладені договори «Про надання медичних послуг населенню за програмою медичних гарантій 2021» дають можливість безкоштовно надавати пацієнтам медичні послуги з урахуванням вікового цензу. Серед них: обстеження на МPТ, КТ, радіонуклідна діагностика, ендоскопічні дослідження, сучасна лабораторна діагностика, в тому числі – цитологічні й морфологічні дослідження. Так, наприклад, апарат МPT відкритого типу дає можливість проведення МPТ з клаустрофобією, цифровий мамограф Нylogic 3D для проведення біопсії дає можливість виявити онкозахворювання молочної залози на ранній стадії, визначає проблемні зони в молочній залозі й дає можливість проведення надточної біопсії. А відеостійка Olympus-170 призначена для проведення гастроскопії й колоноскопії з покращеною візуалізацією тканин. Окрім того, в нашому лікувальному закладі проводяться дослідження (метросальпінгографія, ipігоскопія).

Для медичних працівників, бажаючих підвищити свою кваліфікацію з різного виду рентгеноскопічні питань цитологічних досліджень, на нашій базі функціонує навчальний центр як для лікарів, такі для медичних сестер.

Відповідно до вимог, передбачених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19.03.2018 No504 «Про затвердження Порядку надання первинної медичної допомоги», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.03.2018р за No 348/31800, пропонуємо направляти до КНП КОР «КООД» пацієнтів для обстеження на предмет захворювань молочної залози (рак молочної залози), передміхурової залози (рак передміхурової залози), кишківника (колоректальний рак), а також на лікування.

Пацієнти приймаються як з електронним направленням від лікуючого/cімейного лікаря (безкоштовно), так і без нього (відповідно до затверджених тарифів).

Можливий попередній запис онкологічного диспансеру на прийом до фахівців телефонами:  (044) 500-15-55 (багатоканальний); (097) – 115-32-56; (050)-818-05-99. Колектив КНП КОР «Київський обласний онкологічний диспансер», одного з провідних онкологічних закладів країни, прикладе максимум зусиль для надання кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам та збереження їхнього життя й здоров’я.

 

КУРАТОРИ РАЙОНУ ПО ХІРУРГІЇ

Соколюк Михайло Анатолійович – (093) 647-55-95

Кірсенко Олег Володимирович – (098) 779-11-51

КУРАТОР РАЙОНУ ПО УРОЛОГІЇ

Борисенко Дмитро Олександрович – (093) 698-78-76

КУРАТОР РАЙОНУ ПО ГІНЕКОЛОГІЇ

Костіков Валерій Валерійович – (093) 654-98-89