05.07.2021

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ СЬОМОЇ СЕСІЇ ГРЕБІНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 14 липня 2021 року

Від адміністрація

Відповідно до ч. 4 та 5 ст. 46 та ч. 8 ст.  59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 14 липня 2021 о 15 год. 00 хв. відбудеться скликання пленарного засідання сьомої сесії Гребінківської селищної ради VIII скликання,  у актовому залі селищної ради за наступною адресою: пр. Науки буд. 2, смт Гребінки, Білоцерківський район, Київська область з проектом порядку денного:

1.1.  Про встановлення туристичного збору на території Гребінківської селищної територіальної громади.

1.2. Про встановлення транспортного податку на території Гребінківської селищної територіальної громади.

1.3. Про встановлення акцизного податку з реалізації через роздрібну торгівельну мережу підакцизних товарів на території Гребінківської селищної територіальної громади.

1.4.  Про встановлення податків та зборів на території Гребінківської селищної територіальної громади.

1.5.  Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Гребінківської селищної територіальної громади.

1.6.  Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік на території Гребінківської селищної територіальної громади.

1.7.  Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік на території Гребінківської селищної територіальної громади.

1.8.  Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Гребінківської селищної ради.

1.9.  Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території населених пунктів Гребінківської селищної ради.

1.10.  Про погодження Правил любительського, спортивного рибальства та загального водокористування на водних об’єктах Гребінківської територіальної громади.

1.11.   Про затвердження Посадової інструкції директора Комунального закладу Гребінківської селищної ради «Гребінківський центр надання соціальних послуг».

1.12.   Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2023 роки.

1.13.  Земельні питання;

1.14.  РІЗНЕ