13.02.2018

Р І Ш Е Н Н Я ГРЕБІНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 07 лютого 2018 року № 350-ХVІІ-VII Про погодження тарифів на розміщення та захоронення твердих побутових відходів та відкачку рідких нечистот, які надає КП “Гребінківський ККП”

Від адміністрація

ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

 

  Р І Ш Е Н Н Я

від  07 лютого  2018 року                                                                    № 350-ХVІІ-VII

смт Гребінки

 

Про погодження тарифів на  розміщення та  захоронення твердих побутових відходів та відкачку рідких нечистот, які надає КП “Гребінківський ККП” 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію директора ”Гребінківський ККП“  Даниленка П.А., селищна рада відмічає, що до виконавчого комітету звернулася адміністрація  КП  ”Гребінківський ККП“  з проханням погодити  тарифи на розміщення та  захоронення твердих побутових відходів та відкачку рідких нечистот (лист вх. № 26  від 22.01.2018 року).

Порядок встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги встановлено рішенням виконкому від 13.11.2015 року № 100 та змінами до нього.

Виконавчий комітет на своєму засіданні 31 січня 2018 року розглянув питання “Про розгляд листа адміністрації КП “Гребінківський ККП” про погодження тарифів на відкачку рідких нечистот” та “Про розгляд листа адміністрації КП “Гребінківський ККП” про погодження тарифів на розміщення та захоронення твердих побутових відходів”, і прийняв відповідне рішення (№ 4 від 31.01.2018 року та № 5 від 31.01.2018 року).

Питання встановлення та коригування тарифів на житлово-комунальні послуги для КП ”Гребінківський ККП“ було розглянуто на засіданнях робочої групи для перевірки обгрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги виконкому Гребінківської селищної ради, які відбулися 18 січня та 31 січня 2018 року. За висновком робочої комісії, розміри тарифів, поданих адміністрацією КП ”Гребінківське ЖКГ“, відповідають чинному законодавству (протокол № 1 від 18.01.2018 року та протокол № 2 від 31.01.2018 року).

06 лютого 2018 року відбулося засідання постійних комісій Гребінківської селищної ради, на яких було заслухано питання встановлення розмірів тарифів на  розміщення та  захоронення твердих побутових відходів та відкачку рідких нечистот, які надає КП “Гребінківське ККП”.

Від депутатів селищної ради поступила пропозиція зменшити тариф для послуги “Розміщення та захоронення твердих побутових відходів”.

Адміністрація КП ”Гребінківський ККП“  оприлюднила нові розміри тарифів на житлово-комунальні послуги та аналіз регуляторного впливу шляхом розміщення на інформаційних стендах біля житлових будинків, де споживачі отримують відповідні послуги та через письмові повідомлення керівникам підприємств, організацій та установ селища, фізичним особам-підприємцям.

Відповідно до ст.ст. 7,21,22,30,31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 ”Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги“, Постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 2014 року № 269 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, керуючись п.п. 2 п. “а” ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Погодити наступні розміри тарифів на розміщення та захоронення твердих побутових відходів, що надає КП ”Гребінківський ККП“

Тариф на послугу “Розміщення та захоронення твердих побутових відходів”:

– І група споживачів (населення), 5% рентабельність – 79,02 грн. за 1 кубічний метр;

ІІ група споживачів (бюджетні установи), 15% рентабельність – 86,55 грн. за 1 кубічний метр;

ІІІ група споживачів (госпрозрахункові та інші підприємства), 30% рентабельність – 97,84 грн. за 1 кубічний метр.

  1. Погодити наступні розміри тарифів на викачку рідких нечистот , що надає КП ”Гребінківський ККП““:

Тариф на послугу “Викачка рідких нечистот”:

– І група споживачів (населення), 5% рентабельність – 89,36 грн. за 1 кубічний метр;

– тариф на викачку туалету – 450 грн.

ІІ група споживачів (бюджетні установи), 15% рентабельність – 97,88 грн. за 1 кубічний метр;

та інші організації, школи:

– відстань до яких не перевищує 20 км – 185,71 грн. за 1 кубічний метр;

– відстань до яких не перевищує 30 км – 230,71 грн. за 1 кубічний метр;

– відстань до яких не перевищує 40 км – 275,71 грн. за 1 кубічний метр;

ІІІ група споживачів (госпрозрахункові та інші підприємства), рентабельність 35%  –  156,90 грн. за 1 кубічний метр.

  1. Зобов’язати розробника проекту даного регуляторного акту – адміністрацію КП ”Гребінківський ККП“ (директор Даниленко П.А.) оприлюднити нові розміри тарифів на житлово-комунальні послуги та аналіз регуляторного впливу шляхом розміщення в громадсько-політичній газеті “Життя і слово”.
  2. Секретарю виконкому Красовській О.І. забезпечити розміщення рішення селищної ради та аналіз регуляторного впливу на сайті Гребінківської селищної ради.
  3. Рішення набирає чинності через 15 днів після опублікування в громадсько-політичній газеті “Життя і слово”.
  4. Попередити адміністрацію КП ”Гребінківський ККП“ (директор Даниленко П.А.), що без публікації нових розмірів тарифів на житлово-комунальні послуги та аналізу регуляторного впливу шляхом розміщення в громадсько-політичній газеті “Життя і слово” дане рішення втрачає силу.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Гребінківської селищної ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, будівництва та транспорту.

 

Селищний голова                                      Н.С.Збаращенко