30.03.2018

Р І Ш Е Н Н Я від 30 березня 2018 року № 20 смт Гребінки Про проведення двомісячника по благоустрою, озелененню та санітарній очистці селища

Від адміністрація

ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

      Р І Ш Е Н Н Я

від  30 березня 2018  року                                                                                 № 20

смт Гребінки

Про проведення двомісячника

по благоустрою, озелененню

та санітарній очистці селища

 

Заслухавши та обговоривши інформацію  селищного голови Збаращенко Н.С., відповідно до Закону України  “Про благоустрій населених пунктів”, Типових правил благоустрою території населеного пункту, затверджених Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 року № 310, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року № 777-р “Деякі питання проведення щорічної акції з благоустрою “За чисте довкілля” та дня благоустрою територій населених пунктів”, керуючись п. 7 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

виконком селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Провести в селищі з по 01 квітня по 01 червня 2018 року двомісячник по благоустрою, озелененню та поліпшенню санітарного стану селища.
 2. 2. З метою координації робіт по проведенню двомісячника по благоустрою утворити селищний штаб згідно додатку № 1.
 3. 3. Виконкому селищної ради (селищний голова Збаращенко Н.С.) спільно з керівниками підприємств, організацій та установ селища:

– забезпечити виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: озеленення, благоустрою селища, очищення водних джерел тощо;

– організувати проведення робіт по побілці дерев по проспекту Науки;

– забезпечити виготовлення інформаційних табличок для розміщення на території селища про заборону викидання сміття на території селища та інформацію на сіті-лайт;

– забезпечити придбання посадкового матеріалу для влаштування клумб в центрі селища та селищних парках;

– залучати до проведення заходів двомісячника громадськість та учнівську молодь.

 1. 4. Адміністрації КП “Гребінківське ЖКГ” (директор Парфьонов М.С.):

– до 08 квітня привести в належний санітарний стан території житлового фонду, території селищного меморіалу загиблим в роки війни односельчанам, старого та нового кладовищ, Меморіалу жертвам голодомору 1932-33 років; території, прилеглі до артезіанських свердловин по вулицях Київська, Білоцерківська, Цукрова; територію каналізаційної насосної станції для перекачки нечистот від будинків №№ 19, 21 по проспекту Науки та переливного каналізаційного колодязя по проспекту Науки; території, прилеглі до мереж водогону та каналізації по вулиці 1 Травня та проспекту Науки;

– забезпечити проведення аварійних робіт по відновленню працездатності ділянки колектору фекальної каналізаційної системи по проспекту Науки, прочистки каналізаційних колодязів для збору ливневих вод по вулиці Жовтнева та каналізаційних лотків по вулиці Святопокровська;

– вивести залишки зруйнованої будівлі сараю біля приміщення колишньої кухні по проспекту Науки, 82.

 1. 5. Рекомендувати адміністрації КП “Гребінківське ККП” (директор Даниленко П.А.):

– забезпечити безкоштовний прийом сміття від населення на селищному сміттєзвалищі в період з 01 квітня по 01 травня 2018 року;

– привести територію сміттєзвалища до належного санітарного стану;

– до 8 квітня привести в належний санітарний стан територію житлового фонду (житлові будинки №№ 17, 19 по проспекту Науки).

 1. Рекомендувати керівникам підприємств, організацій та установ селища усіх форм власності до 15 квітня благоустроїти та впорядкувати території виробництв, житлових фондів та прилеглих територій, зокрема:

6.1. Адміністрації ПАТ “Саливонківський цукровий завод” ( в.о.виконавчого директора Сідлецький О.М.):

– територію кагатних полів та прилеглу до вулиць Соборна, Заводська, Південна, Білоцерківська, Цукрова;

– територію в зоні відведення під’їздної залізниці, особливо в районі вулиць Білоцерківська, Південна;

– територію, прилеглу до гуртожитків по вулиці Південна;

– під’їзд до жомової ями по вулиці Цукрова;

– виділити 10 (десять) тон вапна для організації побілки дерев по проспекту Науки та інших потреб.

6.2. Адміністрації ПрАТ “Гребінківський машинобудівний завод” (голова правління Майструк Ю.Б.):

– територію парку та братської могили по вулиці Білоцерківська та частину вулиць Білоцерківська, Ворошилова, прилеглих до території заводу;

– території житлового фонду та прилеглі до них території.

6.3. Адміністрації  ПРАТ “Гребінки-Хлібопродукт” (директор Гнатюк  Є.М.):

– привести в належний санітарний стан територію, прилеглу до вулиці Індустріальна;

– забезпечити відведення талих вод з частини вулиці Індустріальна, прилеглої до території підприємства та відновлення частини дорожнього покриття по вулиці Індустріальна навпроти заїзду автомобілів на територію підприємства.

6.4. Адміністрації ТДВ “Агропрогрес” (голова правління Гайсинський Е.Й.):

– житловий фонд та прилеглі до нього території вулиць Київська та Франка, Індустріальна;

– провести поточний ремонт місцевого проїзду, який з’єднує вулицю Індустріальну та Франка та під’їзду до земельної ділянки дослідного поля по вулиці Київська.

6.5. Адміністрації СТОВ “Гребінківське” (директор Калашніков В.А.):

– територію І відділку, прилеглу до вулиць Київська та Партизанська;

– територію ІІ відділку, прилеглу до автомобільної дороги Гребінки-Устимівка;

– території дитячих садків по вулицях Святопокровська, Партизанська  та прилеглі до них території;

– території, прилеглі до орендованих земельних часток (паїв) на межі з автомагістраллю Київ-Одеса та в напрямку на Вінницькі Стави.

6.6. Адміністрації ДП ДГ “Саливінківське” (директор Фурман В.А.):

– парк по вулиці Білоцерківська та частину вулиці Білоцерківська, прилеглу до господарства, територію відділку “Черниші”, житлового фонду по вулиці Лугова та прилеглі до них території;

6.7. Адміністрації ШРП-3 Васильківської ДЕД (виконроб Усенко В.В.):

– привести в належний санітарний і робочий стан ливневу каналізацію та місцеві проїзди з обох сторін автомагістралі Київ-Одеса;

– привести в належний санітарний стан підземні і надземні переходи, автобусні зупинки, забезпечити їх своєчасне прибирання;

– провести вирубку порослі дерев в дорожніх кюветах частини автомагістралі Київ-Одеса, яка проходить через селище.

6.8. Адміністраціям Гребінківського споживчого товариства (голова правління Прухніцький Р.А.), Гребінківського торгівельно-закупівельного товариства (директор Прухніцька М.Ю.):

– території Споживчого та торгівельно-закупівельного товариств та прилеглих до них територій з вулиць Пушкіна, Ярослава Мудрого та 1 Травня;

– території, прилеглі до магазинів та барів на території селища (особливо біля побуткомбінату);

– огородити територію Споживчого товариства зі сторони вулиць Пушкіна та Ярослава Мудрого.

6.9. Адміністрації Гребінківського об?єднання громадського харчування (директор Волошин В.М.):

– частину вулиці Київська, прилеглу до кафе “Молодіжне”.

6.10. Рекомендувати адміністраціям СЛД № 2 Київської міської філії ПАТ “Укртелеком” (начальник Григоренко В.А.), , СПД Цюрупа В.І., СПД Даниленко Т.А., ПРАД ВНТ “Укрзооветпостач” (директор Миронюк Р.П.) привести в належний санітарний стан територію незавершеного будівництва вузла зв?язку і прилеглу до нього територію та  територію, прилеглу до магазинів та ветаптеки по вулиці Київська, влаштувати квітники між територіями магазинів і частини автомагістралі Київ-Одеса.

6.11. Рекомендувати адміністраціям Гребінківської районної лікарні (головний лікар Хоменко С.П.), Гребінківської амбулаторії загальної практики і сімейної медицини (завідуюча Гринюк В.О.) привести до належного санітарного стану території лікарні, поліклініки та прилеглі до них території.

6.12. Адміністрації ТОВ “Ресурс-сервіс” (директор Корнієнко В.П.):

– частину вулиць Ворошилова та Київська, прилеглих до території ринку;

– територію, виділену під будівництво ринкового комплексу.

6.13. Рекомендувати СПД Сіденко В.І. привести в належний санітарний стан ливневу каналізацію на з?їзді з вулиці Святопокровська на вулицю Л.Українки.

6.14. Рекомендувати СПД Вяткіній О.М. привести в належний санітарний стан територію, прилеглу до з?їзду з вулиці Київська на вулицю Урожайна навпроти території кафе “Надія”.

6.15. Рекомендувати Гребінківській дільниці Васильківської філії ПАТ “Київоблгаз” (майстер Марчук С.П.) привести в належний санітарний стан територію дільниці та прилеглу до неї територію.

6.16. Рекомендувати ФГ “Олександра” (директор Поліченко Т.М.)   до 10 квітня привести в належний санітарний стан територію орендованої земельної ділянки, прилеглої до вулиць Індустріальна, Франка та діючого кладовища.

6.17. Рекомендувати СПД Шкапенко В.П., СПД Кулида В.В., КП “Джерело” (директор Вдовенко Т.М.), ТОВ “Гребінкипласт”(директор Вдовенко В.В.), ПАТ “Гребінки-Агрохім” (директор Марченко М.І.) привести в належний санітарний стан територію, прилеглу до вулиці Індустріальна.

6.18. Рекомендувати адміністрації Васильківського районного підрозділу ПАТ “Київобленерго” (директор Кущ С.В.) привести до належного санітарного стану території підстанції, житлового фонду по вулиці Київська та прилеглі до них території.

6.19. Рекомендувати адміністрації Васильківського РССТ (голова правління Іщенко В.В.) привести до належного санітарного стану територію автопарку по вулиці 1 Травня, 47,  прилеглі до неї території і постійно утримувати їх в належному санітарному стані.

6.20. Рекомендувати адміністраціям АБЗ “Гребінки” (начальник Осьмук Ю.В.), ТОВ “Ресурс-Ойл-А” (директор Франк Л.М.) привести в належний санітарний стан територію, прилеглу до вулиці Індустріальна.

6.21. Рекомендувати адміністраціям ТОВ “Агронерудремпостач”(директор Ходаківський О.П.), ТОВ “Аллен Плюс” (директор Годяєв С.А.), ТОВ “Мить” (директор Стецій А.Ю.),  ПП “Нафтотермінал” (директор Кіндій В.М.) привести до належного санітарного стану території, прилеглі до вулиць Індустріальна та Київська.

6.22. Рекомендувати адміністраціям Васильківського районного ЦДЮТ (директор Шевченко Л.В.), Гребінківського відділу соціального захисту населення УПСЗН Васильківської РДА (начальник Білик І.О.) правління Пенсійного фонду в м. Василькові та Васильківському районі (начальник Проскурня Г.І.), бібліотеки для дорослих (завідувач Шевель Л.Ф.), бібліотеки для дітей (Меньших Т.А.) привести до належного санітарного стану території, прилеглі до адміністративних приміщень, проспекту Науки та фруктового садка.

6.23. Рекомендувати власнику адміністративної будівлі з кімнатами для відпочинку по вул.1Травня, 43 ФОП Кривцову В.Д.:

– утримувати адмінбудівлю та прилеглу до неї територію зі сторони вулиць 1 Травня та Пушкіна в належному санітарному стані;

6.24. Рекомендувати адміністрації ТОВ “Арай Україна ЛТД”:

– привести до належного санітарного стану територію, прилеглу до території Товариства;

– привести в належний стан та пофарбувати огорожу зі сторони вулиці Київська.

6.25. Рекомендувати адміністрації СТОВ”Інкубатор” (директор Кривша Є.Г.) знести згарище будівлі колишнього інкубатора, привести прилеглу до неї територію до належного санітарного стану, провести вирізання кущів та дерев, огородити територію, не допустити проникнення на територію посторонніх осіб.

 1. Рекомендувати орендарям водоймищ, розташованих на території селища, зокрема СПД Вакуленку Ю.О., ТОВ “Тихий Дніпро” (начальник відділу Чорнобай А.С.), ФОП Грюкановій О.О. привести в належний санітарний стан території, прилеглі до водоймищ.
 2. Рекомендувати адміністраціям Гребінківських гімназії ( директор Засуха Р.В.) та ОНЗ “Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ” ( директор Ковальчук В.М.):

– провести роз’яснювальну роботу серед учнівської молоді, батьків по питанню підтримки в належному санітарному стані довкілля, недопущення випадків засмічення території селища;

– залучити учнівську молодь до проведення робіт по приведенню в належний санітарний стан центральної частини селища, Меморіалів загиблим односельчанам та жертв голодомору, парків, стадіону, посадці квітів та дерев.

 1. Рекомендувати Васильківському відділенню поліції ГУ національної поліції у Київській області (начальник Первак В.М.) здійснювати постійний контроль за утриманням в належній чистоті дворів, прибудинкових територій, вулиць, площ, парків, меморіальних комплексів, Правил благоустрою селища Гребінки, активізувати роботу по складання адміністративних протоколів на порушників для притягнення до відповідальності.
 2. Про хід проведення двомісячника по благоустрою постійно інформувати жителів селища через місцеве радіомовлення та сайт селищної ради.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань роботи виконавчих органів ради Руденка В.М.

 

Селищний голова                                 Н.С.Збаращенко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДОДАТОК № 1

                                                                                     до рішення виконкому від

                                                                                         30.03.2018 року № 20

 

СКЛАД

селищного штабу з проведення двомісячника по благоустрою

 

Руденко                                           – заступник селищного голови,

Василь Миколайович                               керівник штабу

 

Парфьонов                                      – директор КП ”Гребінківське ЖКГ“,

Михайло Сергійович                                заступник керівника штабу

 

Васьковська                                     – спеціаліст-землевпорядник виконкому,

Лариса Петрівна                                       секретар штабу

 

Члени штабу:

 

Бондаренко                                      – оперуповноважений сектору карного

Євгеній Володимирович                 розшуку Васильківського відділення                                                                          поліції

 

Даниленко                                       – директор КП “Гребінківський ККП”

Петро Антонович

 

Бровченко                                       – депутат селищної ради

Вадим Віталійович

 

Ліберт                                              – дільничий офіцер поліції

Анатолій Григорович

 

Поліченко                                       – депутат селищної ради

Тарас Анатолійович