05.06.2018

Р І Ш Е Н Н Я ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ від 31 травня 2018 року № 42 Про заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах

Від адміністрація

ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 31 травня 2018 року

№ 42

Про заходи щодо запобігання

загибелі людей на водних об’єктах

 

Заслухавши інформацію селищного голови Збаращенко Н.С., з метою виконання Плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12 2017 року № 981-р, пункту 23 Плану основних заходів цивільного захисту Київської області на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 27.02.2018 року № 105,керуючись Планом заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об?’єктах Васильківського району Київської області у 2018 році, затвердженого рішенням Васильківської районної комісії з питань ТЕБ та НС від 29.03.2018 року, з метою забезпечення охорони життя людей на водних об’єктах селища Гребінки, виконком селищної ради

В И Р І Ш И В :

  1. Інформацію селищного голови Збаращенко Н.С. щодо заходів по запобіганню загибелі людей на водних об’єктах селища прийняти до відома.
  2. Зобов’язати адміністрацію ТОВ «Тихий Дніпро» щодо річки Протока в межах селища, суб’єктів підприємницької діяльності Вакуленка Ю.О., Грюканову О.О. , згідно акту постійного користування  та договору оренди яких перебувають водні об’єкти :

2.1.вжити заходів щодо визначення в установленому порядку    місць масового відпочинку населення селища на воді, їх належного обладнання та використання згідно з вимогами Правил охорони життя людей на водних об’єктах України.

 

2.2.провести обстеження та очищення від очерету та сторонніх предметів дна акваторій місць для купання відпочиваючих.

2.3.здійснити заходи щодо облаштування прибережних територій, створення сезонних рятувальних постів, забезпечених необхідним рятувальним майном та іншим інвентарем відповідно до вимог Правил охорони життя людей на водних об’єктах України (гучномовці, рятувальні круги, буйки,рятувальні плавзасоби).

2.4.встановити заборонні знаки, стенди у місцях, небезпечних для купання та вилову риби.

2.5.обкосити та привести у належний санітарний стан прибережні території.

2.6.організувати впродовж літнього періоду патрулювання місць масового відпочинку та рибальства поблизу водних об’єктів, особливо у вихідні та святкові дні.

2.7.встановити в місцях масового відпочинку населення інформаційно-попереджувальні та агітаційні щити.

 

3.Рекомендувати адміністрації ТОВ «Тихий Дніпро», суб’єктам підприємницької діяльності Вакуленку Ю.О., Грюкановій О.О. ,  надати письмову інформацію щодо виконання даного рішення та заключити договір на вивезення ТПВ з КП «Гребінківське ЖКГ».

 

4.В.о.директора Гребінківського НВК Гук Г.Г., директору Гребінківської гімназії Засусі Р.В. завідуючій ДНЗ «Дзвіночок» Фокіній Т.М., завідуючій ДНЗ «Казочка» Давидовій Н.М. провести з вихованцями, учнями та батьками інформаційно-попереджувальну роботу з питань безпеки користування водними об’єктами,правил поведінки на воді та методики надання першої медичної допомоги.

  1. Звернутись до Васильківського ГУ ДСНС України у Київській області та Васильківського МВГУ МВС України у Київській області, в межах своєї компетенції, посилити контроль у місцях масового відпочинку людей на водних об’єктах селища.

 

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань роботи виконавчих органів ради

Руденка В.М.

 

 

 

Селищний голова                                          Н.С.ЗБАРАЩЕНКО