05.06.2018

Р І Ш Е Н Н Я ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ від 31 травня 2018 року № 44 Про хід виконання рішення виконкому № 30 «Про хід проведення двомісячника по благоустрою, озелененню та санітарній очистці селища» від 27.04.2018 року та заходи щодо посилення роботи по заключенню договорів на вивіз побутового сміття з юридичними та фізичними особами.

Від адміністрація

       ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

      Васильківського району

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 31 травня 2018 року                                                             № 44

 

Про хід виконання рішення виконкому № 30 «Про хід проведення двомісячника по благоустрою, озелененню та санітарній очистці селища» від 27.04.2018 року

та заходи щодо посилення роботи по заключенню

договорів на вивіз побутового сміття з юридичними

та фізичними особами.

 

Заслухавши інформацію директора КП «Гребінківське ЖКГ» Парфьонова М.С. щодо проведення  детального аналізу по укладенню договорів на вивезення побутового сміття та відходів , який також  довів до відома присутніх про нарікання зі сторони жителів селища про велику кількість різного виду сміття на території центрального селищного парку, з метою виконання  Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», повідомив, що згідно  Типових правил благоустрою території населеного пункту, до порушень яких відноситься відсутність у підприємств, установ, організацій, підприємців та громадян, які мають у власності або користуванні приміщення ( будівлі, споруди), договору на вивіз відходів зі спеціалізованими організаціями. При виявленні фактів порушення Правил благоустрою уповноважені на те органи мають право скласти протоколи, на підставі яких може відкриватись адміністративне провадження.

Керуючись ст..30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком селищної ради

В И Р І Ш И В :

1.Інформацію директора КП «Гребінківське ЖКГ» Парфьонова М.С. про роботу по заключенню договорів на вивіз побутового сміття  та ТПВ прийняти до відома.

 

2.Рекомендувати адміністрації КП «Гребінківське ЖКГ» ( директор Парфьонов М.С.) з метою прискорення заключення договорів, направити зразки договорів з даним рішенням на адресу юридичних осіб, які не уклали угоди  в термін до 15.06.2018 року. В іншому разі юридичні особи, які не укладуть вчасно договора, будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

3.Просити адміністрації ТОВ «ФОРА», ТОВ «Щедрий кошик», ФОП Проценка В.С.,Сіленка Ю.М.,Лютого А.Б.,Зоренка І.М.( які проводять свою діяльність в центральній частині селища) придбати євроконтейнери для збирання сміття та відходів для встановлення їх в цетральному парку селища.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань виконавчих органів ради Руденка В.М.

 

 

 

Селищний голова                                              Н.С.ЗБАРАЩЕНКО