30.03.2021

Рішення п’ятої сесії Гребінківської селищної ради VIII скликання від 26 березня

Від адміністрація

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Гребінківська селищна рада затвердила порядок денний пленарного засідання 5 сесії.

 1. Про внесення змін до рішення від 22.12.2020 року № 40-3 VIII “Про бюджет Гребінківської селищної територіальної громади на 2021 рік» (код 1054000000).
 2. Про затвердження розпоряджень голови за 2021 рік.
 3. Про затвердження Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Гребінківської селищної ради (територіального громади) “Турбота” на 2021 – 2025 роки (Додаток до програми)
 4. Про затвердження Програми “Діти  Гребінківщини” на 2021 рік.
 5. Про затвердження Програми “Освіта 2021-2025 рр”.
 6. Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Гребінківської селищної ради VIII скликання.
 7. Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників комунальних підприємств, організацій, установ, закладів, що належать до комунальної власності Гребінківської селищної ради.
 8. Про призначення в.о. керівника комунального закладу Гребінківської селищної ради «Гребінківський центр надання соціальних послуг» (до заміщення відповідної посади в порядку передбаченому чинним законодавством України)
 9. Про затвердження Положення про ведення претензійно-позовної роботи в Гребінківській селищній раді
 10. Про затвердження Положення про порядок ведення договірної роботи в Гребінківській селищній раді
 11. Про затвердження графіків роботи та прийому суб’єктів звернення відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гребінківської селищної ради.
 12. Про внесення змін до рішення від 26.01.2021 року № 64-04- VIII «Про внесення змін VIII до рішення Гребінківської селищної ради від 11.12.2020 року № 31-2- VIII «Про затвердження Персонального складу Виконавчого комітету».
 13. Про надання повноважень старостам Гребінківської селищної ради на здійснення окремих функцій адміністратора відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гребінківської селищної ради.
 14. Про затвердження Цільової Програми профілактики злочинності та сприяння діяльності органів Національної поліції на території Гребінківської селищної ради на 2020-2023 роки.
 15. Про внесення я змін до Положення про Службу у справах дітей та сім’ї Гребінківської селищної ради Білоцерківського району Київської області (в новій редакції).
 16. Про прийняття земельних ділянок державної власності в комунальну власність Гребінківської селищної ради.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва, обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передача земельних ділянок громадянам у власність.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для: будівництва індивідуальних гаражів та передача земельних ділянок громадянам у власність.
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передача земельних ділянок громадянам у власність.
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення осг та передача земельних ділянок громадянам у власність.
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності цільове призначення якої змінюється з ведення осг та для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення особистого сільського господарства.
 24. Про реорганізацію (продовження строків проведення реорганізації) Дослідницької селищної ради, Вільшансько-Новоселицької сільської ради, Ксаверівської сільської ради, Лосятинської сільської ради, Саливонківської сільської ради, Соколівської сільської ради, Тростинсько-Новоселицької сільської ради, Пінчуківської сільської ради Васильківського району Київської області шляхом їх приєднання до Гребінківської селищної ради.
 25. Про затвердження передавальних актів.
 26. Про затвердження штатної чисельності працівників мережі бібліотечних закладів Відділу культури, туризму, молоді та спорту Гребінківської  селищної ради.
 27. Про затвердження штатної чисельності працівників  мережі клубних закладів Гребінківської селищної ради.
 28. Про передачу та закріплення майна комунальної власності Гребінківської селищної ради за Відділом культури, туризму, молоді та спорту Гребінківської селищної ради на правах оперативного управління (Додаток: акт приймання-передачі основних засобів)
 29. Про затвердження Правил дотримання тиші у громадських місцях на території Гребінківської громади
 30. Про затвердження Порядку списання багатоквартирних житлових будинків державним підприємством або органом місцевого самоврядування, на балансі яких перебувають багатоквартирні будинки, у яких розташовані приміщення приватної та інших форм власності
 31. Про створення комісії з питань ТЕБ та НС та затвердження Положення про неї.
 32. Схвалити звернення фракції ВО «Свобода» до Президента України, Голови Верховної Ради України щодо заборони діяльності антиукраїнської політичної партії «Партія Шарія».
 33. Схвалити звернення фракції ВО «Свобода» до Президента України щодо звільнення політв’язня Олега Приходька
 34. Про внесення до порядку денного сесії Гребінківської селищної ради питання звіту секретаря ради «Про відкритість і прозорість Гребінківської селищної ради за 6 місяців роботи» (2-й квартал 2021 року).
 35. Різне.