02.09.2017

Рішення виконавчого комітету № 67 від 30 серпня 2017 Про готовність об’єктів соцкульпобуту селища до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року

Від адміністрація

ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я

від 30 серпня 2017 року                                                                                   № 67

смт Гребінки

 

Про готовність об’єктів соцкульпобуту селища до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року

 

Заслухавши інформацію селищного голови Збаращенко Н.С., директора Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. Ковальчук В.М., директора Гребінківської гімназії Засухи Р.В., директора МНВК “Гребінківський” Шевченка В.В., директора Васильківського ЦДЮТ Шевченко Л.В., директора ДЗ “Гребінківська  ДШМ” Терещенко М.В., головного лікаря Гребінківської районної лікарні Хоменко С.П., директора Будинку культури Яворського  О.Ю., завідувача бібліотеки для дорослих Шевель Л.Ф., завідувача бібліотеки для дітей Меньших Т.А., відповідно до ст. 32 ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 37 ЗУ ” Про загальну середню освіту “, ст.19 ЗУ “Про дошкільну освіту”,

виконком селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Інформацію селищного голови Збаращенко Н.С., директора Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. Ковальчук В.М., директора Гребінківської гімназії Засухи Р.В., директора МНВК “Гребінківський” Шевченка В.В., директора Васильківського ЦДЮТ Шевченко Л.В., завідуючої ДНЗ “Дзвіночок” Фокіної Т.М., завідуючої ДНЗ “Казочка” Давидової Н.М., директора ДЗ “Гребінківська  ДШМ” Терещенко М.В., головного лікаря Гребінківської районної лікарні Хоменко С.П., директора Будинку культури Яворського  О.Ю., завідувача бібліотеки для дорослих Шевель Л.Ф., завідувача бібліотеки для дітей Меньших Т.А.  про готовність об’єктів соцкульпобуту селища до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року (додаток № 1) прийняти до відома.

 

 1. Просити Васильківську районну державну адміністрацію (голова Одинець В.І.):

– визначитись щодо джерела опалення приміщень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ “Казочка”;

– прискорити проведення ремонтних робіт у приміщенні Гребінківської гімназії, туалету та котельні ДЗ “Гребінківська дитяча школа мистецтв”;

– вирішити питання проведення ремонту даху та влаштування водозливів приміщення ДНЗ “Дзвіночок”;

– надати допомогу у придбанні м’ясорубки та електричної плити для кухні Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

– провести роботи по промивці системи опалення в приміщенні ДНЗ “Казочка”.

 

 1. Рекомендувати адміністраціям: Гребінківської гімназії (директор Засуха Р.В.), ДЗ “Гребінківська дитяча школа мистецтв” (директор Терещенко М.В.), МНВК “Гребінківський” (директор Шевченко В.В.), Васильківського районного ЦДЮТ (директор Шевченко Л.В.), ДНЗ “Дзвіночок” (завідуюча Фокіна Т.М.) своєчасно провести роботи по підготовці котелень до опалювального сезону, провести ревізію теплових мереж, повірку лічильників споживання природного газу, оформити необхідну пускову документацію і представити її в Васильківську ФЕГГ ПАТ “Київоблгаз” з метою своєчасного початку опалювального сезону.

 

 1. Рекомендувати відділу освіти Васильківської РДА (начальник Гейко І.М.) здійснити контроль за підготовкою котелень для опалення приміщень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ “Казочка”, МНВК “Гребінківський”, ДЗ “Гребінківська дитяча школа мистецтв”   до своєчасного початку опалювального сезону 2017-2018 років.

 

 1. Рекомендувати сектору культури та туризму Васильківської РДА (завідувач Веретенник С.М.) провести необхідні заходи по підготовці котельні приміщення селищного Будинку культури до опалювального сезону 2017-2018 років.

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань роботи виконавчих органів ради Руденка В.М.

 

Селищний голова                                               Н.С.Збаращенко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 1

до рішення виконкому від

30 серпня  2017 року № 67

ІНФОРМАЦІЯ

про готовність про готовність об’єктів соцкульпобуту селища до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року

 

Виконавчим комітетом селищної ради, адміністраціями освітніх закладів селища за сприяння підприємств різних форм власності проведена значна робота по підготовці до нового навчального року. За кошти селищного бюджету проведено ремонти двох туалетів в приміщенні ДНЗ “Дзвіночок” на суму 200 тисяч гривень, придбано килими. Також закуплено 6 комплектів кухонних меблів з сушкою для ДНЗ “Казочка”, всього для дитячих навчальних закладів селища проведено робіт та закуплено інвентар на суму 337083 гривні. В зв’язку з тим, що гімназія розпочне навчальний рік в приміщеннях Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст., необхідно вирішити питання придбання м’ясорубки і електричної плити для кухні школи.   Проведено косметичний ремонт в групах ДНЗ “Казочка”, адміністраціями ПРАТ “Гребінківський машинобудівний завод”, ДП ДГ “Саливінківське” надано благодійну допомогу в придбанні дощок та фарби. Певні проблеми є у підготовці приміщення ДНЗ “Дзвіночок” – провалився дах, продовжує тріскатись приміщення закладу, необхідно придбати вогнегасники, в закладі вакантна посада електрика, а опалення здійснюється від електричного котла.

За сприяння виконкому селищної ради проведено переатестацію операторів газових котелень. На жаль, до цього часу відділ освіти Васильківської РДА не визначився з джерелом опалення приміщень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. та ДНЗ “Казочка”. До цього часу не розпочато роботи по ремонту приміщення Гребінківської гімназії, в даний час закінчується проведення тендерних процедур по визначенню виконавця робіт. Рішенням сесії селищної ради виділено субвенцію до районного бюджету в сумі 223353 гривні для проведення ремонту фасаду приміщення гімназії. В основному готова до початку опалювального сезону Гребінківська районна лікарня. Продовжуються роботи по монтажу теплотраси від твердопаливної котельні, яка в даний час опалює тільки приміщення хірургічного корпусу лікарні. Опалення приміщення поліклініки, більше всього, буде здійснюватись від газової модульної котельні. Проведено переатестацію операторів газової котельні. Вода в лікарні є цілодобово, встановлено фільтри очистки води на харчоблоці. В цьому році сутужно з заготовкою овочів. В приміщенні Будинку культури проводились ремонтні роботи, всередині приміщення проведено косметичний ремонт. Потребує ремонту автоматика одного з двох газових котлів котельні.  Проводились підготовчі роботи до роботи в осінньо-зимовий період в навчальних закладах селища.

Адміністрацією Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. з метою створення комфортних умов для перебування в закладі проведено наступні заходи:

 1. Відремонтовано покрівлю на центральному корпусі школи.
 2. Відремонтовано крани на кухні, в туалеті.
 3. Відремонтовано бойлер на кухні.
 4. Побілено і пофарбовано всі приміщення знадвору.
 5. Відремонтовано фундаменти.
 6. Відремонтовано всі класні кімнати.
 7. Відремонтовано електрокоси.
 8. Закінчуються роботи по проведенню капітального ремонту у їдальні.
 9. Частково зроблено ремонт у спортивній залі: пофарбовано стіни, знято стару підлогу.

 

Необхідно зробити:

 1. Підвести сигналізацію в 36 кімнату.
 2. Відремонтувати фасад школи.
 3. Замінити вікна у майстерні і початковій школі.
 4. Замінити вікна у спортивній залі.
 5. Утеплити спортзал і їдальню.
 6. Замінити підлогу у спортивній залі.
 7. Добудувати приміщення майстерні і бібліотеки.

 

Колективом Васильківського районного ЦДЮТ  в процесі підготовки позашкільного навчального закладу до нового навчального року виконано наступні роботи:

 1. Проводиться поточний ремонт та облаштування віконних відкосів в приміщеннях ЦДЮТ.
 2. Проведений профілактичний огляд, чистка фільтрів та поточний ремонт котельні ЦДЮТ.
 3. За сприянням Гребінківської селищної ради проведена переатестація операторів котельні.
 4. Проведений профілактичний огляд та ремонт системи опалення в приміщеннях ЦДЮТ, повірка лічильників.

 

 

Міжшкільний навчально-виробничий комбінат трудового навчання та професійної орієнтації учнів ”Гребінківський“:

– виконаний щорічний поточний ремонт навчальних класів і господарських приміщень: побілка, фарбування;

– замінено на пластикові 9 вікон;

– зроблено 22 віконні відкоси;

– проводиться технічне обслуговування та поточний ремонт транспортних засобів.

Викликає занепокоєння початок нового навчального року в ДЗ “Гребінківська дитяча школа мистецтв”. Новий навчальний рік заклад зустрічає без туалета, в якому ще не проведено ремонт, та з проблемами по ремонту котельні, яка опалює приміщення.

 

Заступник селищного голови                                      В.М.Руденко