30.03.2017

рішення виконавчого комітету від 28 лютого 2017 року № 19 Про оприлюднення проекту рішення Гребінківської селищної ради “Про погодження тарифу на послугу “Постачання пари та гарячої води” до приміщень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ “Казочка”, Гребінківської районної лікарні, яку надає ТОВ “ЕКОТЕПЛОВЕКТОР”

Від адміністрація

ГРЕБІНКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Васильківського району

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

  Р І Ш Е Н Н Я

від 28 лютого  2017 року                                                                                    № 19

смт Гребінки

 

Про оприлюднення проекту рішення Гребінківської селищної ради “Про погодження тарифу на послугу “Постачання пари та гарячої води” до приміщень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст.,  ДНЗ “Казочка”, Гребінківської районної лікарні, яку надає ТОВ “ЕКОТЕПЛОВЕКТОР”  

 

Заслухавши інформацію заступника селищного голови Руденка В.М., виконком селищної ради відмічає, що до виконавчого комітету звернулася адміністрація ТОВ “ЕКОТЕПЛОВЕКТОР” з проханням погодити  тариф на автономне виробництво та постачання теплової енергії приміщень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ “Казочка”, Гребінківської районної лікарні, включаючи поліклініку, стаціонар, дитяче відділення, адміністративний корпус, швидку допомогу, пральню  (лист від 09.02.2017 року вих. №  02/02-04), який був розглянутий Робочою групою для перевірки тарифів на житлово-комунальні послуги.

Робоча група для перевірки обгрунтованості тарифів на житлово- комунальні послуги виконкому Гребінківської селищної ради на своєму засіданні відмітила, що ТОВ “ЕКОТЕПЛОВЕКТОР” надало підтвердження технічних, якісних та кількісних вимог на постачання теплової енергії, яке буде здійснюватись від автономної теплогенеруючої установки потужністю 2 МВт з двома котлами АРС-100 (вид палива – вугілля), а також кошторис витрат на виробництво теплової енергії. Відповідальність за достовірність та повноту даних, наведених у документах для здійснення розрахунків, несе адміністрація ТОВ “ЕКОТЕПЛОВЕКТОР”. Товариством також надано завірені копії Статуту, ліцензії Київської обласної державної адміністрації на виробництво теплової енергії №9 від 20.01.2017 року.

Відповідно до ст.ст. 7,21,22,30,31 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 ”Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги“, Постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 2014 року № 269 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, керуючись п.п. 2 п. “а” ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Погодити наступний розмір тарифу на послугу “Постачання пари та гарячої води” (автономне виробництво та постачання теплової енергії приміщень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ “Казочка”, Гребінківської районної лікарні, включаючи поліклініку, стаціонар, дитяче відділення, адміністративний корпус, швидку допомогу, пральню), яку надає Товариство з обмеженою відповідальністю “ЕКОТЕПЛОВЕКТОР” для котельні, розташованої на території Гребінківської районної лікарні по проспекту Науки, 52 потужністю 2 МВт з двома котлами АРС-100 – 1420,42 (одна тисяча чотириста двадцять) грн. 00 коп. за 1 Гкал без ПДВ.

 

  1. Зобов’язати розробника проекту даного регуляторного акту – адміністрацію ТОВ “ЕКОТЕПЛОВЕКТОР” (директор Вишневський А.В.) довести новий розмір тарифу на  послугу “Постачання пари та гарячої води” до приміщень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ “Казочка”, Гребінківської районної лікарні до споживачів – відділу освіти Васильківської районної державної адміністрації та Васильківської районної ЦРЛ.

 

  1. Заступнику селищного голови Осьмак Л.Б. з питань об’єднаної громади забезпечити розміщення рішення виконавчого комітету та аналіз регуляторного впливу на сайті Гребінківської селищної ради.

 

  1. Розробнику даного регуляторного акту – адміністрації ТОВ “ЕКОТЕПЛОВЕКТОР” (директор Вишневський А.В.) письмово повідомити виконавчий комітет про результати доведення інформації про зміну тарифу до споживача (з врахованими чи неврахованими пропозиціями).

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань роботи виконавчих органів ради Руденка В.М.

 

 

Селищний голова                                      Н.С.Збаращенко