17.09.2021

Рішення восьмої позачергової сесії Гребінківської селищної ради VIII скликання від 08.09.2021р.

Від адміністрація

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Гребінківська селищна рада затвердити порядок денний пленарного засідання 8 (позачергової) сесії Гребінківської селищної ради VIII скликання зі змінами

  1. Про організаційно-правові заходи щодо поліпшення діяльності Комунального некомерційного підприємства «Гребінківська центральна лікарня» Гребінківської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
  2. Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунального майна нежитлової будівлі для передачі в оренду.
  3. Про внесення змін до рішення від 22. 12. 2020 року № 40-3-VIII «Про затвердження бюджету територіальної громади на 2021 рік (код 1054000000).
  4. Про внесення змін до рішення Гребінківської селищної ради Білоцерківського району Київської області від 26 березня 2021 року № 109-05-VIII.
  5. Про виділення коштів та надання дозволу на виконання комплексу робіт з розробки проєктно-кошторисної документації, монтажних та пусконалагоджувальних робіт по об’єкту: «Реконструкція котельні Гребінківської гімназії по пр. Науки, 5 в смт. Гребінки Білоцерківського району Київської області.
  6. Про виділення коштів та надання дозволу на виконання комплексу робіт з розробки проєктно-кошторисної документації, монтажних та пусконалагоджувальних робіт по об’єкту: «Реконструкція котельні Ксаверівської ЗОШ  І-ІІІ ст. по вул. Київська,94 в с. Ксаверівка Білоцерківського району Київської області.
  7. Про виділення коштів та надання дозволу на виконання комплексу робіт з розробки проєктно-кошторисної документації, монтажних та пусконалагоджувальних робіт по об’єкту: «Реконструкція котельні ДНЗ (ясла-садочок) «Сонечко» по вул.. Ювілейна, 5 в смт. Дослідницьке Білоцерківського району Київської області.
  8. Про виділення коштів та надання дозволу на виконання комплексу робіт з розробки проєктно-кошторисної документації, монтажних та пусконалагоджувальних робіт по об’єкту: «Реконструкція котельні Дослідницької ЗОШ І-ІІІ ст. по вул. Вчених, 1 в смт. Дослідницьке Білоцерківського району Київської області.
  9. Про погодження розміру щомісячної плати батьків за навчання в Комунальному закладі позашкільної освіти Гребінківської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Дитяча школа мистецтв» на 2021-2022 навчальний рік.