Постійні комісії

Постійні комісії

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту:

Голова комісії – ТКАЧЕНКО Костянтин Анатолійович (ПП “СЛУГА НАРОДУ”);

Члени комісії:

  1. БОГОМОЛ Людмила Іванівна (ПП “Сила і Честь”);
  2. ВОЛОЩУК Олександр Едуардович (ПП “Сила і Честь”)
  3. ЛЯШОК Вадим Іванович (ПП “НАШ КРАЙ”);
  4. СІДЛЕЦЬКИЙ Олександр Михайлович (ПП ВО “БАТЬКІВЩИНА”) .

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

Голова комісії – ГРИГОРЧУК Лариса Володимирівна (ПП ВО “БАТЬКІВЩИНА”);

Члени комісії:

  1. ЗМАЖЕНКО Світлана Іванівна (ПП ВО ” Свобода”);
  2. МЄЧТА Інеса Сергіївна (ПП “СЛУГА НАРОДУ”);
  3. ПОГОРІЛИЙ Василь Вікторович (ПП “Європейська Солідарність”);
  4. САВЧУК Руслан Васильович (ПП ВО “БАТЬКІВЩИНА”).

Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою:

Голова комісії – ВАНГОРОДСЬКА Людмила Олександрівна (ПП “Європейська Солідарність”);

Члени комісії:

  1. ЗЕЛЕНКО Юрій Станіславович (ПП “СЛУГА НАРОДУ”);
  2. СТЕЦІЙ Наталія Володимирівна (ПП “Європейська Солідарність”)
  3. ЛИСАК Володимир Андрійович (ПП “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”);
  4. ТИЩЕНКО Вадим Васильович (ПП “УДАР” Віталія Кличка).

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту, торгівлі:

Голова комісії – ЛЯШОК Володимир Андрійович (ПП “Сила і Честь”);

Члени комісії:

  1. ЛИСАК Віталій Олександрович (ПП “НАШ КРАЙ”);
  2. ОСІПЕНКО Михайло Валерійович (ПП “УДАР” Віталія Кличка);
  3. ТАРАН Олександр Борисович (ПП ВО “Свобода”);
  4. ТАРАСЮК Руслан Анатолійович (ПП “ЗА МАЙБУТНЄ”).

Постійна комісія з гуманітарних питань:

Голова комісії – КОРНІЄНКО Микола Миколайович (ПП ВО “Свобода”);

Члени комісії:

1.БАСИЛКЕВИЧ Володимир Анатолійович (ПП “ЗА МАЙБУТНЄ”);

  1. ЛУЦЕНКО Віталій Петрович (ПП “НАШ КРАЙ”);
  2. РУДЕНКО Тетяна Іванівна (ПП “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”);
  3. ТОЛОЧКО Олександр Станіславович (ПП “УДАР” Віталія Кличка).