Святкування Дня молоді та Дня Конституції у Гребінківській територіальній громаді

27 червня громада відзначала День Молоді та Конституції у Гребінківській громаді. Протягом дня відбулося багато веселих та цікавих заходів: спортивні змагання з настільного тенісі, тенісу та волейболу, урочисте розгортання стяга єдності та святковий концерт.
На святковому концерті артисти КЗ ПО Гребінківської селищної ради “Центр дитячо-юнацької творчості” та талановиті жителі Гребінківської громади подарували цілий букет гарних емоцій глядачам своїми виступами. Під гучні оплески присутніх танцювальні композиції продемонстрували хореографічні колективи “Феєрія” та “Ромашка”. Окрім того, у запеклій боротьбі пройшов батл хорів Гребінківської громади.
Яскравою перлинкою на святі стало урочисте нагородження на церемонії “Молода людина року” за номінаціями:
🔹 Гордість Гребінківщини-2021
🔹 Молодий працівник місцевого самоврядування – 2021
🔹 Молодий підприємець року – 2021
🔹 Молодий вчитель року – 2021
🔹 Молодий вихователь року – 2021
🔹 Майбутнє Гребінківщини – 2021
🔹 Лідер шкільного самоврядування – 2021
🔹 Молодий лікар року – 2021
🔹 Молодий талант року – 2021
На завершення святкування Дня молоді та Дня Конституції в громаді пройшла енергійна дискотека для всіх жителів.