Університет Григорія Сковороди в Переяславі запрошує на навчання за спеціальністю Публічне управління та адміністрування

Спеціальність “Публічне управління та адміністрування” – це крок до успішного майбутнього, можливість покращити власні управлінські навички, працювати в органах державної влади, місцевого самоврядування, організаціях та установах різних форм власності.

При вступі на дану спеціальність пільгові категорії України (діти сироти; діти позбавлені батьківського піклування; учасники бойових дій, які брали участь в ООС) вступають без ЗНО на державну форму навчання.

Для держслужбовців та працівників органів місцевого самоврядування розроблено курси підвищення кваліфікації. В Університеті Григорія Сковороди в Переяславі є можливість отримати афілійований диплом із Швейцарською Вищою Школою Бізнесу в Монтре – Swiss Montreux School, (Швейцарія) та курси підвищення кваліфікації для державних службовців у Швейцарському навчальному закладі.

Детальну інформацію по вступу на спеціальність Публічне управління та адміністрування можна дізнатися в декана факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Коцура Віталія Вікторовича (Facebook, WhatsApp, Viber, Telegram, Instagram – 0666566922)