28.06.2021

УРОЧИСТЕ РОЗГОРТАННЯ НАЙБІЛЬШОГО У СВІТІ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА

Від адміністрація
27 червня у Гребінківській громаді відбулося урочисте розгортання найбільшого прапора України в світі до Дня Конституції на Гребінківському селищному стадіоні.
Кожна нація, виборюючи незалежність та розбудовуючи державу, обирає символи своєї єдності, сили, свободи та честі. Найбільш шанованим серед таких для українців є Державний прапор України – один з трьох офіційних атрибутів, що позначають суверенітет держави. Державний прапор України – це наш історичний дух, наші сумління та гордість, гідність та незламність, це – вічно жива пам’ять про героїчне минуле, це – символ волі, могутності, слави і величі української нації.

Нагадаємо, найбільший у світі прапор України виготовила «Батьківщина молода», він внесений до Книги рекордів України. Розмір полотна: 60 на 40 метрів, площа — 2400 квадратних метрів, вага досягає близько 300 кілограм.
Організатори стверджують: щоб розгорнути стяг, потрібно не менше 200 людей.
Уперше цей прапор з’явився біля Національного університету імені Тараса Шевченка. Відтоді зародилась традиція розгортати його в різних куточках України.
За останні два роки стяг об’їздив понад 20 міст. Зокрема, побував у Львові, Луцьку, Івано-Франківську, Чернівцях, Червонограді, Хмельницькому, Херсоні, Одесі, Миколаєві, Чорноморську, Дніпрі, Бахмуті (колишній Артемівськ), Маріуполі Черкасах, Києві, Каневі, Умані, Борисполі, Фастові та інших містах.