Програма підтримки військовосдужбовців та їх сімей

Виплати військовослужбовцям та родинам загиблих, безвісти зниклих Захисників чи Захисниць України

В Гребінківській селищній раді діє Програма "Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям Гребінківської селищної територіальної громади, відповідно до програми підтримки військовослужбовців, які зараховані для проходження військової служби під час мобілізації до Збройних Сил України та інших військових формувань для захисту України від збройної агресії російської федерації, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників чи Захисниць, зареєстрованих на території Гребінківської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки"

Згідно Програми у 2024 році діють наступні виплати, які фінансує місцевий бюджет Гребінківської селищної територіальної громади:

✅20 тис. грн. - допомога військовослужбовцям на лікування (реабілітацію) внаслідок поранення, контузії, каліцтва отриманих під час захисту Батьківщини;

✅10 тис. грн. - допомога одному з рідних безвісти зниклої/зниклого військовослужбовця;

✅10 тис. грн. - допомога одному з рідних загиблого/померлого військовослужбовця;

✅10 тис. грн. - допомога військовослужбовцю, який призваний на військову службу під час мобілізації до лав Збройних сил України та інших військових формувань для захисту України від збройної агресії російської федерації;

✅3 тис. грн. - допомога учасникам бойових дій;

✅5 тис. грн. - надання щорічної одноразової матеріальної допомоги до Дня Святого Миколая дітям до 18 річного віку загиблого/померлого військовослужбовця;

✅3,028 тис. грн. - щомісячна грошова допомога для дітей до 18 річного віку один з батьків яких загинув (помер) під час захисту України від збройної агресії російської федерації.

⏩Для оформлення заяви на отримання допомоги громадянам необхідно звернутися до відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення Гребінківської селищної ради за адресою: смт Гребінки, вул. Київська,91/2 або до старости відповідного старостинського округу.

❓У разі виникнення додаткових запитань щодо отримання вказаних видів грошової допомоги, громадяни можуть звернутися до відділу соціального захисту населення та соціального забезпечення населення за тел. 063 326 95 20.