Молодіжна рада

Фото без описуМолодіжна рада при виконавчому комітеті Гребінківської селищної ради була утворена 16 березня 2023 року.

У своїй діяльності Молодіжна рада керується Конституцією України та законами України, актами Президента України й Кабінету Міністрів України, рішеннями Гребінківської селищної ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями голови селищної ради, іншими нормативно-правовими актами у сфері молодіжної політики, а також Положенням про Молодіжну раду при виконавчому комітеті Гребінківської селищної ради.

Детальна інформація про діяльність Молодіжної ради висвітлена на офіційному сайті за посиланням: