Немає опису світлини.

Належний ЦНАП (центр надання адміністративних послуг) – це єдине місце, до можна отримати найнеобхідніші громадянам адміністративні послуги у комфортних умовах.

Гребінківської селищної ради

Київська обл.,

Білоцерківський р-н,

смт Гребінки, вул. Київська, буд. 91/2

Дні прийому:

Пн-Чт.  09:00-16:00

Пт.  9:00-15:00  (без обідньої перерви)

Субота, неділя -вихідний

Начальники відділу надання адміністративних послуг Гребінківської селищної ради:

ЗБАРАЩЕНКО Наталія Сергіївна – начальник відділу надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Гребінківської селищної ради

тел: 066-200-86-62; 093-149-41-75

ЛИСАК  Оксана Михайлівна – начальник  Відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення Гребінківської селищної ради.

тел: 063-326-95-20

НІЛОВА Марина Юріївна – працівник Відділу обслуговування громадян (сервісний центр) з питань пенсійного забезпечення.

тел.066-711-39-31

АНАШКІНА-ВІТЧЕНКО Анастасія Анатоліївна – начальник Служби у справах дітей та сім’ї Гребінківської селищної ради.

тел. 099-731-97-16

СОСНОВСЬКА Ольга Юріївна – головний спеціаліст з реєстрації актів цивільного стану Гребінківської селищної ради.

тел. 066-466-27-63

Поліцейський офіцер громади:

БІЛОЗОРА Артур Олегович

тел. 093-539-22-41

Належний ЦНАП – це єдине місце де громадяни можуть  отримати найнеобхідніші адміністративні  послуги у комфортних умовах.

У нашій Гребінківській громаді  працює ЦНАП, де кожен має можливість отримати 290 адміністративних послуг  у зручному приміщенні  яке відповідає сучасним вимогам та умовам.

Основні види послуг:

·реєстрація (зняття) з реєстрації місця проживання

·реєстрація актів цивільного стану (народження, шлюб, смерть)

·реєстрація нерухомого майна

·земельні питання (витяги з ДЗК про земельну ділянку, нормативно грошову оцінку, приватизація землі)

·послуги соціального характеру

·пенсійні послуги

·послуги з питань опіки та піклування

·оформлення документів для отримання паспортів громадянина України для виїзду за кордон та у формі  IDкартки

·послуги державної інспекції архітектури та містобудування України

·питання місцевого значення та інші.

В приміщенні ЦНАПу періодично здійснюється виїзний прийом

громадян  спеціалістами Васильківського центу зайнятості та «Приватбанку».

Для зручності оплати послуг встановлено платіжний термінал  з використанням платіжних карток.

Встановлено сканери QR та штрихкодів з мобільного застосунку «Дія» на робочих місцях адміністраторів для зручного зчитування та верифікації документів. Створено вільне  робоче місце із загальним доступом до послуг та порталу «Дія» з метою підвищення цифрової грамотності населення.

Створення  ЦНАП  органу місцевого самоврядування, його розміщення у новому відкритому приміщенні дозволяє жителям громади відчути переваги децентралізації, покращити їх обізнаність з процесами передачі владних повноважень на місцевий рівень, підвищити активність у вирішені питань життєдіяльності всієї територіальної  громади.

А найголовніше, що наші громадяни  мають можливість не виходячи з приміщення ЦНАПу одночасно отримати декілька послуг.

Спільно з владою і надалі будемо вдосконалюватись   дбати про зручність та комфорт, прислухатись до побажань та зауважень відвідувачів.

ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ЛЮДЕЙ

08662 смт Гребінки, вулиця Київська, будинок 91/2