Програма "Турбота"

У 2024 році продовжує діяти комплексна програма «Турбота» на 2021-2025 роки.

☝️За програмою «Турбота» громадянам, які зареєстровані на території Гребінківської селищної територіальної громади, можуть бути надані такі види одноразової грошової допомоги:

✔️у разі отримання курсу лікування з приводу онкологічного захворювання;
✔️у разі проведеного оперативного лікування;
✔️у разі перебування особи на стаціонарному лікуванні (окрім онкологічного захворювання та оперативного лікування);
✔️у разі отримання курсу програмного гемодіалізу;
✔️у разі проведення поховання особи, яка на момент смерті не досягла пенсійного віку, не працювала, не була зареєстрована у центрі зайнятості, як безробітна;
✔️у разі знищення чи пошкодження пожежею житлового приміщення, яке перебувало у власності заявника на момент пожежі;
✔️у разі знищення чи пошкодження житлових приміщень внаслідок російської агресії.

Для оформлення заяви на отримання допомоги громадянам необхідно звернутися до відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення Гребінківської селищної ради за адресою: смт Гребінки, вул. Київська, 91/2 (приміщення ЦНАПу).

У разі виникнення додаткових запитань щодо отримання вказаних видів грошової допомоги, громадяни можуть звернутися до відділу соціального захисту населення та соціального забезпечення населення  тел. 063 326 95 20.