Гребінківська селищна територіальна громада
Білоцерківського району Київської області

ПІДТРИМКА ВІЙСЬКОВИХ ЧАСТИН ЗСУ

Дата: 10.02.2024 09:32

На зображенні може бути: текст

На черговій, 32-ій сесії Гребінківської селищної ради, яка відбулася 06 лютого, депутатами одноголосно прийняті рішення про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Гребінківської селищної територіальної громади до державного бюджету згідно Програми підтримки військових частин Збройних Сил України на 2023-2024 роки.

☝️Так, військова частина А, яка попередньо направила до Гребінківської селищної ради лист із переліком першочергово необхідної техніки для відсічі збройної агресії рф, отримає 500 000 грн на її придбання, а військова частина Б, згідно їх запиту - 390 000 грн.

‼️Загальна сума підтримки військових частин ЗСУ з бюджету Гребінківської селищної територіальної громади з початку 2024 року склала 5 447 750 грн.

Дякуємо платникам податків за можливість підтримувати наших військових та посилювати обороноздатність України!

Велика вдячність нашим Захисникам за можливість жити, вчитися і працювати!

Слава Україні!🇺🇦

Слава її Героям!✊