ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта Проєкт рішення «Про встановлення ставок єдиного податку фізичних осіб-підприємців на території Гребінківської селищної територіальної громади»

Дата: 28.05.2024 13:26

про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Проєкт рішення «Про встановлення ставок єдиного податку фізичних

осіб-підприємців на території Гребінківської селищної територіальної громади»

Розробник – Відділ фінансів Гребінківської селищної ради.

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року №1160-IV (далі-Закон) та з метою одержання зауважень і пропозицій, Відділ фінансів Гребінківської селищної ради підготував проект рішення «Про встановлення ставок єдиного податку фізичних осіб-підприємців на території Гребінківської селищної територіальної громади».

Регуляторний акт дасть змогу забезпечити реалізацію державної політики у сфері встановлення місцевих податків і зборів.

З метою отримання зауважень і пропозицій проєкт регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу буде розміщено на сайті Гребінківської селищної ради  https://grebinky-rada.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції щодо проєкту регуляторного акта та відповідного регуляторного впливу приймаються протягом 1 (одного) місяця з дня оприлюднення шляхом письмових та усних звернень до Відділу фінансів Гребінківської селищної ради. Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта: проспект Науки, 2, смт Гребінки, Київської області, Відділ фінансів Гребінківської селищної ради, тел. (099)770-86-72, e-mail: finansy_grebinky@ukr.net.